E-Szkolenia BHPSEWO
Centrum Szkolenia i Doradztwa

ul.Topolowa 6

62-060 Stęszew - Poznań

Samokształcenie kierowane - rozumie się przez to formę szkolenia umożliwiającego uzyskanie, aktualizowanie lub uzupełnianie wiedzy i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, na podstawie materiałów przekazanych przez organizatora szkolenia, w szczególności przy zastosowaniu poczty, internetu, przy jednoczesnym zapewnieniu konsultacji z osobami spełniającymi wymagania dla wykładowców.


Samokształcenie kierowane obecnie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród pracodawców korzystających z nowoczesnych instrumentów rozwoju cywilizacji.Główne korzyści wynikające ze szkoleń BHP w formie samokształcenia kierowanego:


Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2004 r. nr 180 poz. 1860 z późn. zm.) szkolenie okresowe w formie samokształcenia kierowanego mogą odbywać:Cennik szkoleń w formie samokształcenia kierowanego


UWAGA!
Istnieje możliwość negocjacji cen dla grup!

Lp. Nazwa szkolenia Cena netto / osoba
1. Szkolenie okresowe BHP osób będących pracodawcami i innych osób kierujących pracownikami. 200 zł
2. Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych 50 zł
3. Szkolenie okresowe BHP pracowników inżynieryjno-technicznych. 200 zł
UWAGA! Szkolenia są zwolnione z podatku VAT.Jak się odbywa szkolenie i jak zamówić?


1. Zgłoszenie uczestników na szkolenie

2. Płatność

3. Materiały szkoleniowe

4. Test egzaminacyjny

UWAGA!
W czasie trwania szkolenia zgodnie z zasadami "samokształcenia kierowanego" umożliwiamy jej uczestnikom konsultacje indywidualne poprzez e-mail oraz telefon (dane kontaktowe w zakładce kontakt ).

5. Ocena testu egzaminacyjnego

6. Wydanie zaświadczenia© Wszelkie prawa zastrzeżone SEWO 2017 - Projekt i wykonanie: tomitomi.pl