SEWO
Centrum Szkolenia i Doradztwa

ul.Topolowa 6

62-060 Stęszew - Poznań

Uprawnienia na podesty ruchome - Poznań

W naszej ofercie mieszczą się między innymi szkolenia z obsługi podestów ruchomych w Stęszewie pod Poznaniem. Są to maszyny przejezdne, które stosuje się przede wszystkim po to, aby umożliwić podniesienie pracownika na znaczące wysokości, gdzie może wykonywać swoje obowiązki. Na platformie jest również miejsce na potrzebne materiały i narzędzia.

Kurs na podnośnik nożycowy - Poznań

Podnośnik nożycowy to maszyna pozwalająca, jak sama nazwa wskazuje, podnosić pracowników lub materiały. Można przy jego pomocy realizować prace na wysokości szybciej niż z zastosowaniem czasochłonnego w rozstawianiu rusztowania. Co więcej, urządzenie to używane jest również z powodzeniem w warsztatach samochodowych. Dzięki podniesieniu auta, mechanik może sprawdzić czy wszystko jest w porządku z podwoziem. Serdecznie zapraszamy na kurs na podnośnik nożycowy pod Poznaniem, podczas którego dowiedzą się Państwo, jak obsługiwać tą maszynę.

Kurs na podnośnik koszowy

Podnośnik koszowy to podest, dzięki któremu można wykonywać różnorakie prace na wysokości. Zastosowanie tego urządzenia jest bardzo szerokie, dlatego zdobycie uprawnień do jego obsługi daje wiele możliwości zatrudnienia. Służy ono między innymi do usuwania śniegu i sopli w zimie, mycia i malowania dachów oraz rynien, przycinania gałęzi, konserwacji mostów, instalacji kamer czy montażu neonów lub billboardów. Kurs na podnośnik koszowy pod Poznaniem, oferowany przez centrum SEWO, może więc okazać się naprawdę przydatny!

© Wszelkie prawa zastrzeżone SEWO 2017 - Projekt i wykonanie: tomi tomi .pl